HANKETEADE

Käesolev hankedokument on koostatud vastavalt Elukestva Õppe Arendamise Sihtasutus INNOVE otsusele nr 4-3/686.

Sihtasutus EDUKOOL (registrikood 90000736, Tartu mnt 18/56, Tallinn, tel 56280538, info@edukool.ee) kuulutab välja hanke “Koolitusteenuse osutamine” projekti ” Riskirühma kuuluvate sotsiaalne rehabiliteerimine läbi tööoskuste omandamise ning keele- ja ametiõppe” raames ning käesolevaga teeb kõigile potentsiaalsetele pakkujatele ettepaneku esitada vastavalt hankedokumentides sisalduvatele tingimustele pakkumus.

Rahastamisallikad:
Euroopa Sotsiaalfondi meetme “Kvalifitseeritud tööjõu pakkumise suurendamine” projekt nr 1.3.0102.10-0243 „Riskirühma kuuluvate sotsiaalne rehabeliteerimine läbi tööoskuste omandamise ning keele- ja ametiõppe”.

Projekti viiakse läbi Sillamäel ja selle töö algab 7.juunist 2010 ning kestab 20. novembrini 2012.
Pakkuja peab olema registreeritud äriregistris või mittetulundusühingute ja sihtasutuste registris.
Hanke lühikirjeldus
– Eesti keele koolitus. Üks koolitus kestab 80 õppetundi
– Arvutikursus. Üks koolitus kestab 40 õppetundi
– Raamatupidaja abi kursus. Üks koolitus kestab 60 õppetundi

Pakkumuse vormistamise keel on eesti keel.

Pakkumuse esitamine:
Pakkumus tuleb esitada paberkandjal kinnises ümbrikus hiljemalt 04.06.2010.a. kell 14:00:
– Ümbrikul peab olema näidatud: hanke nimetus, pakkuja andmed, ennetähtajalise avamise hoiatus.
– Postiaadress:Tulika 19, 3 korr., Tallinn, 10613 või Kesk 27, kab113, Sillamäe, 40232.

Hindamiskriteeriumid
Hankija võrdleb ja hindab kõiki vastavaks tunnistatud pakkumusi. Hankija tunnistab edukaks madalaima hinnaga pakkumuse.

Kõikide pakkumuste tagasilükkamine
Hankija jätab endale õiguse lükata kõik pakkumused tagasi, juhul kui kõikide vastavaks tunnistatud pakkumuste maksumused ületavad hankelepingu eeldatavat maksumust.

Hankemenetluse läbiviimise eest vastutav ametiisik:

Marina Šatunova
SA EDUKOOL