Käesolevas projektis osalevad tublid ja tuntud õpetajad

1. Karin Sokolova – Jõhvi

1. Marina Sarri – Tallinn
  1. Ülle Hints – Tallinn
  1. Irina Sahhatova – Tallinn
  1. Irina Timoštšuk – Narva
  1. Julia Zahharova – Sillamäe
  1. Larissa Domaškina – Kohtla-Järve
  1. Anne Meldre – Sillamäe
  1. Kersti Tsirp – Narva
  1. Alla Zarubina – Tallinn

Meie alalised eesti keele õpetajad on

• Irina Sahhatova. Tartu Ülikool, Täiskasvanute eesti keele õpetaja al 1992.aastast. On töötanud nii koolilaste kui ka mudilastega keelekümblusrühmas.
  • Marina Sarri. Tallinna Pedagoogikaülikool. Täiskasvanute ja laste õpetamise kogemus 1999.aastast. Hooldustöötajatele erialase keele materjalide autor. Kogemused ka mudilastega keelekümblusrühmas.
  • Ülle Hints. Eesti ja soome keele õpetaja. Tallinna Pedagoogiline Instituut. Töö täiskasvanutega 2005.aastast. Eriliseks teeneks on venekeelsest põhikoolist eestikeelsesse gümnaasiumisse tulnute juhendamine.
  • Merle Lutsoja. Leningradi Ülikool. Üle 25 aasta täiskasvanute õpetamise kogemust. Eriti meelepärased teemad on kirjavahetus ja tarbijakaitse. Õppematerjalide kaasautor keeltekoolides Polylingua ja Alterum.
  • Olga Burmistrovitš. Õppinud prof Schechteri juures sugestiivseid aktiivõppe metoodikaid. Õppematerjalide (kaas)autor keeltekoolides Polylingua, PROSUM, Edukool ja Alterum.

Õpetame ka teisi keeli:

• Olga Jablokova ja Alla Timofeeva – inglise keel