okt 2018

Hange nr 197300 „Eesti keele kursused Eestis elavatele vähelõimunud püsielanikele. Integratsiooni Sihtasutus https://www.integratsioon.ee korraldas 8.augustil registreerimise, mis läks üliedukalt!

Käesolevas projektis osalevad Narvas meie tublid ja tuntud õpetajad

1. Irina Timoštšuk
  2. Ljudmila Aleksandrova
  3. Tatjana Podpovedkina
  4. Christi Sepp
  5. Kersti Tsirp
  6. Marita Paut
  7. Carolin Kadaja
  8. Andrei Pappinen

aasta 2016

Käesolevas projektis osalevad tublid ja tuntud õpetajad

1. Karin Sokolova – Jõhvi

1. Marina Sarri – Tallinn
  1. Ülle Hints – Tallinn
  1. Irina Sahhatova – Tallinn
  1. Irina Timoštšuk – Narva
  1. Julia Zahharova – Sillamäe
  1. Larissa Domaškina – Kohtla-Järve
  1. Anne Meldre – Sillamäe
  1. Kersti Tsirp – Narva
  1. Alla Zarubina – Tallinn

Meie alalised eesti keele õpetajad on

• Irina Sahhatova. Tartu Ülikool, Täiskasvanute eesti keele õpetaja al 1992.aastast. On töötanud nii koolilaste kui ka mudilastega keelekümblusrühmas.
  • Marina Sarri. Tallinna Pedagoogikaülikool. Täiskasvanute ja laste õpetamise kogemus 1999.aastast. Hooldustöötajatele erialase keele materjalide autor. Kogemused ka mudilastega keelekümblusrühmas.
  • Ülle Hints. Eesti ja soome keele õpetaja. Tallinna Pedagoogiline Instituut. Töö täiskasvanutega 2005.aastast. Eriliseks teeneks on venekeelsest põhikoolist eestikeelsesse gümnaasiumisse tulnute juhendamine.
  • Merle Lutsoja. Leningradi Ülikool. Üle 25 aasta täiskasvanute õpetamise kogemust. Eriti meelepärased teemad on kirjavahetus ja tarbijakaitse. Õppematerjalide kaasautor keeltekoolides Polylingua ja Alterum.
  • Olga Burmistrovitš. Õppinud prof Schechteri juures sugestiivseid aktiivõppe metoodikaid. Õppematerjalide (kaas)autor keeltekoolides Polylingua, PROSUM, Edukool ja Alterum.

Õpetame ka teisi keeli:

• Olga Jablokova ja Alla Timofeeva – inglise keel